ÖNSÖZ

’Master Mekatronik; hafif-orta-ağır tip konveyör imalatı ve anahtar teslim özel projeleriniz için tecrübeli ve dinamik teknik kadrosuyla mekatronik, otomasyon ve Endüstri 4.0 uygulamaları konusunda çözüm ortağınız olarak teknoloji üretmektedir.

Türkiye’nin en yenilikçi, dinamik ve öncü teknoloji üreten firmalarından biri olarak Türk Sanayiine ve milli ekonomiye katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.
Standart projelerin yanı sıra, özel ihtiyaçlarınız için proje ve tasarımların hazırlanması ve uygulamaya sokulması, Tütün sektörü, ilâç sanayii, hızlı tüketim malları gibi alanlar da, otomasyon sistemlerinin kurulup devreye alınması konusunda bugüne kadar bir çok başarılı projeyi uygulamaya sokmuş bulunmaktayız.

İzmir’de ki Teknoloji Üretim Merkezimiz de; satış ve pazarlama ekibimiz, elektrik tasarım ekibimiz, mekanik tasarım ekibimiz, software ekibimiz, üretim kalite kontrol ve saha ekimizle hizmet vermekteyiz.
Master Mekatronik olarak; ISO 9001, ISO14001:2015, ISO 10002 ve OHSAS18001 standartlarına bağlı olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

MİSYONUMUZ

Sonuç odaklı, planlı ve minimum maliyetlerle talep edilen özelliklerde hizmet sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmek. Rakiplerimizle düzeyli bir biçimde rekabet etmek için büyümek, gelişmek ve teknik olarak zenginleşmek. Hem müşterilerimize hem de içinde bulunduğumuz topluma en iyi şekilde faydalı olmak.

Vizyon ve önceliklerimiz.

• Yüksek kalitede ürünleri ve global markaları firmamızın tecrübesiyle harmanlayarak en iyi ve en optimal projeleri tasarlayıp, gerekli olan yönetim organizasyon standartlarını uygulayıp projelerimizde en iyi sonuçları almak.

• Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır diyerek birlikten güç doğuruyoruz, sürekli öğrenen bir organizasyona sahip olmak için eğitim ve sürekliliği sağlamak, insana ve insani şartlara yatırım yapmaktayız.

• Sonuç olarak hedeflenen sistemin odağında bilgi ve tecrübe vardır. Bu bilgi ve tecrübeyi en iyi, en güncel, en büyüyen, en doğru olan olmalıdır. Bu bilgiye ulaşmak için Master Mekatronik otomasyon firması, dünyada olan gelişmeleri takip edecektir. Bu gelişmeler ile yenilediği bilgi birikimini ve işgücüyle birleştirerek ortaya koyduğu proje ve hizmetleri vasıtası ile ülkenin kalkınmasına katkı sağlamak hedefinde olacaktır.